Bartłomiej ŚwiderskiI

6,4
1 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Bartłomiej Świderski

Nie dość że ma fajną rólke w Madzie M. i dobrze sie w nią wciela, potrafi zagrac iście czarny charakterek, to jeszcze świetnie pisze. Szkoda że miałam okazję przeczytać jedno opowiadanie spod jego pióra, ale zapewne na tym sie nie skończy.

użytkownik usunięty
krwawa_mary69

gdzie on grał czarny charakterek? słyszałam,że po Magdzie M strasznie płakał,że go wszyscy biorą za geja. to nie wiedział,że Żmijewskiego teraz wszyscy biorą za lekarza ;))

krwawa_mary69

wszechstronny..a i owszem, pamietam go z kina.. tworczosci przyznaje nie znam specjalnie ale filmy latynoskie oglada ciekawe:-)

marta_130

Rzeczywiscie jest wszechstronny. A czarny charakter grał bodajze w "Fali zbrodni".

krwawa_mary69

Podziwiam go za to, ze zgodzil sie grac homoseksualistę, potem Magda M. stala sie bardzo slawnym w Polsce serialem i coz... moze miec teraz problem ^^ bo ograniczenie niektorych osob sklania ich do myslenia, ze swiat w tv jest swiatem realnym...
Opowiadan jego nie czytalam, jesli chodzi o jego gre aktorska to tez wypowiadac sie za bardzo nie moge, bo widzialam go jedynie w dwoch serialikach...
ale przyznac muszę, ze jestem fanka jego urody :) sadze, ze to najprzystojniejszy aktor na polskiej scenie. I to cieplo bijące z jego oczu... :) Naprawde, az milo sie patrzy na takiego faceta, kiedy wokol pelno metroseksualnych, pieknie gladkich i ogolonych niebieskookich chłoptasiów ;]

krwawa_mary69

Bardzo dobrze gra w serialu "Tylko miłość".

użytkownik usunięty
Hitek

Widzę, że dużo ludzi chwali jego grę aktorską, ale wg mnie jest kiepski. Nie wiem skąd te zachwyty. W Polsce jest masa lepszych od niego. IMO on jest po prostu drętwy, może nie tak mocno jak bracia Mroczek, ale jego gra stoi na niskim poziomie.

krwawa_mary69

Ma ciekawy głos i repertuar, to w związku z jego nagrywaną płytą. jako aktora, nie lubię Go, ale płyty z ciekawością posłucham. Możesz posłuchaj fragmentów utworów na stronie Świderskiego.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones