PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=126108}
6,6 161
ocen
6,6 10 1 161
Gamera daikaijû kuchu kessen
powrót do forum filmu Gamera daikaijû kuchu kessen

Genialne !!!!

ocenił(a) film na 9

Jestem mega fanem godzilli. Mój ukochany ultimate film to ta z 1991. Nie mogłem się przekonać do gamery bo wydawała mi się infantylna już do przesady. Ale ten film jest genialny. Efekty i co najważniejsze gra aktorska (piękne Japoneczki mniam ) stoją na bardzo wysokim poziomie. Ciekawe jest to że w momencie krecenia tego filmu PKB Japoni było najwyższe na świecie. Większe niż USA. Widać tu pieniądze na każdym kroku. Do tego fabuła ma sens od początku do końca. Nawet elementy nadnaturalne są stonowane porównując do godzilli czy pożal się Boże te z Mothry. (Kręcone mniej więcej w tym samym okresie) już nid mogę się doczekać kolejnych dwóch części bo są ponoć jeszcze lepsze.

I polecę tutaj stronę filman gdzie są te części z napisami w 720p. Nie ma innej opcji żeby to obejrzeć chyba że sie zaopatrzy w wersję zagraniczne ale tam polskich napisów nie będzie,co najwyżej dubbing więc takie kradziejstwo to jedyna praktycznie opcją.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones